Hotel Mikołajki, Mikołajki
, Mikołajki

O SPA

Wybierz termin
05 cze 2020
06 cze 2020

Gwarancja najniższej ceny 

SPA&Wellness Decus Aquae

Sekretem SPA&Wellness Decus Aquae jest wykwalifikowany zespół profesjonalistów składający się z terapeutów SPA. Stale monitorujemy nowości w świecie SPA i ciągle podnosimy umiejętności naszego zespołu tak, aby wychodzić naprzeciw nowościom kosmetycznym i zmieniającym się potrzebom gości.

Właśnie dlatego nasz salon jest jednym z najlepszych SPA na Mazurach. Poza naszymi umiejętnościami, wykorzystujemy też najwyższej jakości kosmetyki Yonelle Medesthetic i kosmetyki Selvert Thermal.

 

Szanowni Państwo,

W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemiologicznego, na mocy postanowienia Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020r., począwszy od dnia 14 marca 2020 r do odwołania w Hotelu Mikołajki zamknięte zostały następujące części wspólne: • Strefa Wellness (basen, brodzik dla dzieci, jacuzzi) • Świat Saun (wszystkie sauny) • Kompleks SPA (zabiegi i masaże) • Pokój Fitness • Klub After Drak (kręgielnia, bilard, drink bar) • Restauracja New Island i Restauracja Yachtova.

 

 

Zapoznaj się
z ofertą SPA

Zobacz, jakie zabiegi przygotowaliśmy dla Naszych Gości aby zapewnić im chwilę zasłużonego relaksu i odprężenia.

Zapoznaj się<br>z ofertą SPA
Zobacz na mapie

Rezerwacja niedostępna

W celu zarezerwowania pobytu prosimy o kontakt z recepcją.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij