Rozkoszuj się smakami

Restauracja New Island

New Island  to miejsce idealne nie tylko dla miłośników wykwintnych smaków, ale wszystkich, którzy lubią łączyć wspólny czas przy stole z możliwością delektowania się urokami natury wokół. Magiczny widok z tarasu na jezioro i okoliczne lasy jest niezastąpioną przyprawą każdego dania, które pieczołowicie komponują nasi mistrzowie kuchni, dbając o wydobycie lokalnych akcentów w nowoczesnej formie i prezentacji.
Szeroka oferta doskonałych win i ekskluzywnych trunków wzbogaci kulinarną podróż wśród mazurskich smaków.

Śniadania i nie tylko

Restauracja Yachtova

Restauracja śniadaniowo – bankietowa, której otwarta przestrzeń w połączeniu z letnim tarasem i opcją powiększenia o dodatkową powierzchnię sal konferencyjnych jest nie tylko miejscem, w którym serwujemy prawdziwie królewskie śniadanie z widokiem na jezioro, ale gościmy także wszelkiego rodzaju bankiety i uroczystości.

Relaks na świeżym powietrzu

Strefa Relaksu
C-Zone

Strefa C–Zone (Chill Out Zone) to kameralna strefa wypoczynku na świeżym powietrzu, idealna na relaks z książką czy słoneczną kąpiel połączoną z delektowaniem się wyśmienitym koktajlem.
Strefa funkcjonuje w miesiącach letnich i dostępna jest wyłącznie dla Gości hotelu.

Idealny na wieczór

Klub After Dark

After Dark to jedyny w swoim rodzaju taki klub w Mikołajkach. Na co dzień jest miejscem spotkań, odpoczynku i zabawy Gości Hotelu Mikołajki, ale równie chętnie wykorzystywany jest na organizację imprez okolicznościowych czy integracyjnych. Bar z szeroką ofertą trunków, parkiet do tańca, tory bowligowe i stoły bilardowe zapewniają rozrywkę o każdej porze roku.

Zgoda na pliki cookie
Konfiguracja
O plikach cookie