Jaki jest przepis na zorganizowanie spotkania lub uroczystości, która okaże się sukcesem? Urokliwe otoczenie, klimatyczne wnętrza, perfekcyjna kuchnia oraz profesjonalny personel, który zadba o komfort Gości. Powierzając nam organizację swojego wydarzenia zyskujesz spokój, komfort i gwarancję wyjątkowych wrażeń dla gości.

spełniamy marzenia

Wesela

Wybór odpowiedniego miejsca na przyjęcie weselne ma kluczowe znaczenie dla udanej uroczystości.
W Hotelu Mikołajki zapewniamy nie tylko klimatyczne wnętrza i wyśmienitą kuchnię, ale również wsparcie profesjonalnego koordynatora, który zadba o każdy detal. Para Młoda powierzając nam organizację tego wyjątkowego dnia może mieć pewność, że ich wesele będzie niezapomnianym przeżyciem, dopieszczone w każdym szczególe.
Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć planowanie najpiękniejszego dnia w Twoim życiu!

Kontakt: mice@hotelmikolajki.pl

Na każdą okazję

Uroczystości okolicznościowe

W naszych obiektach organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe: uroczystości rodzinne i firmowe, spotkania integracyjne, komunie, chrzciny, rocznice, jubileusze, wernisaże, studniówki i wiele innych.
Każdemu z nich towarzyszy wyśmienite menu, uważna obsługa i piękne okoliczności mazurskiej przyrody.

Dla najmłodszych

Kolorowe imprezy dla dzieci

Wyobraźnia dziecka nie zna granic. Dlatego zwracamy szczególną uwagę na potrzeby naszych najmłodszych Gości podczas ich uroczytości. Taniec, zajęcia inegracyjne czy warsztaty artystyczne zapewnią dobrą zabawę podczas organizowanych przez nas imprez dla dzieci.
Oferujemy również specjalnie skomponowane menu dla dzieci z mnóstwem słodkości przygotowanych przez najlepszych cukierników.
Wszystko po to, aby Twoje dziecko mogło spędzić z nami czas w zdrowy, aktywny i atrakcyjny sposób.

Zgoda na pliki cookie
Konfiguracja
O plikach cookie