Hotel Mikołajki, Mikołajki
, Mikołajki

Nasze restauracje

Wybierz termin
21 kwi 2021
22 kwi 2021

Gwarancja najniższej ceny 

Rozkoszuj się smakami

Nasze restauracje proponują Gościom dania kuchni europejskiej z regionalnymi akcentami. Kameralny charakter i stonowana stylistyka wnętrz czynią ją idealnym miejscem na kolację przy świecach, uroczystość rodzinną oraz spotkanie biznesowe.

 

 

RESTAURACJA
New Island

Goście, którzy chcą wypróbować jedną z najlepszych restauracji w Mikołajkach, powinni spędzić czas w stylowej restauracji New Island. Można tu odprężyć się o każdej porze roku, a latem spędzić czas na tarasie nad samym Jeziorem Mikołajskim.
Hotelowa restauracja a’la carte, szeroki wybór wyselekcjonowanych alkoholi oraz profesjonalna obsługa zaspokoją oczekiwania każdego Gościa.

RESTAURACJA<br>New Island
New Island Otwarta codziennie 14:00 - 23:00

Restauracja
Yachtova

Restauracja śniadaniowo – bankietowa, której otwarta przestrzeń w połączeniu z dodatkową powierzchnią sal konferencyjnych stwarza możliwości organizacji bankietu. Restauracja posiada także taras, na którym w słoneczne dni można rozkoszować się zapachem lasu niesionym przez ciepły wiatr nad taflą Jeziora Mikołajskiego.

Restauracja<br>Yachtova
Yachtova serwuje   śniadania  i obiadokolacje

Strefa Relaksu
C-Zone

Strefa C – Zone (Chill Out Zone) to wyjątkowe miejsce w Hotelu Mikołajki  szczególnie dla Tych, którzy szukają relaksu i wyciszenia na świeżym powietrzu. Strefa ta funkcjonuje w miesiącach ciepłych i stanowi ostoję totalnego relaksu gdzie gwarantem są piękne widoki.

Strefa Relaksu<br>C-Zone
C - Zone OTWARTA Sezonowo

Miejsce odprężenia

Hotelowy AFTER DARK to jedyny w swoim rodzaju taki klub w Mikołajkach. Na co dzień jest miejscem spotkań, odpoczynku i zabawy Gości Hotelu Mikołajki. Ale odbywają się tu też imprezy zorganizowane. To idealne miejsce na urodziny na Mazurach i jeden z pomysłów na to, co robić w Mikołajkach zarówno w lecie, jak i poza sezonem.

 

Miejsce odprężenia
KLUB AFTER DARK   OTWARTE 7 dni w tygodniu
Śniadania
Codziennie
8:00 - 10:30
Obiadokolacje
Codziennie
17:00 - 20:00
Menu a’la carte
Codziennie
14:00 - 23:00
Zobacz na mapie

Rezerwacja niedostępna

W celu zarezerwowania pobytu prosimy o kontakt z recepcją.

Bezpieczny Hotel - nasze działania w związku z pandemią Covid-19 Czytaj więcej
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij