W sercu Mazur

Relaks
nad wodą

Mikołajki oferują moc atrakcji o każdej porze roku.
Na miłośników żeglowania czeka prywatna marina czy możliwość wynajmu hotelowej łodzi motorowej, dla gości poszukujących chwil błogiego relaksu przygotowaliśmy bogatą ofertę rekreacji w strefie Wellness & SPA, a dla najmłodszych pokój zabaw i bogaty plan animacji wakacyjnych.

Pokoje i Apartamenty

Z błękitem za oknem

Po regenerującym śnie nie ma nic lepszego niż poranna kawa z widokiem na błękit wody po horyzont. Nasze komfortowe pokoje zachęcają do wypoczynku, ale malownicze krajobrazy nie pozwolą zostać w nich zbyt długo. Tarasy widokowe w pokojach sprawdzą się tu idealnie - leniwy wieczór z wybornym koktajlem i zachodem słońca w tle to jedno z ulubionych zajęć naszych Gości.

Biznes

Konferencje

Duże konferencje, niewielkie spotkania biznesowe, czy kameralna służbowa kolacja na tarasie przy prywatnej przystani? Bez względu na skalę wydarzenia, gwarantujemy perfekcyjną obsługę, profesjonalne wyposażenie oraz wyśmienity catering.
Nasz zespół zadba także o wieczorną integrację w hotelowym Klubie lub na łonie natury.

Dla Gości

Udogodnienia

Hotel Mikołajki oferuje nie tylko wyjątkowe pokoje i doskonałą obsługę, ale również bogatą gamę udogodnień, które zapewnią niezapomniany pobyt.
Dla miłośników aktywnego wypoczynku udostępniamy wypożyczalnię rowerów, dzięki której można odkrywać okoliczne atrakcje, korzystając z malowniczych tras rowerowych. 
Tuż obok hotelu znajduje się miejska plaża z bezpiecznym kąpieliskiem.
Wygodny parking przy hotelu gwarantuje łatwy dostęp i bezpieczne miejsce dla samochodów.
Opłata parkingowa: 50 zł /doba

Zgoda na pliki cookie
Konfiguracja
O plikach cookie