Hotel Mikołajki
1680

Spa & Wellness Decus Aquae

Spa & Wellness Decus Aquae na Mazurach

logo-spa2
Sekretem SPA&Wellness Decus Aquae jest wykwalifikowany zespół profesjonalistów składający się z terapeutów SPA. Stale monitorujemy nowości w świecie SPA i ciągle podnosimy umiejętności naszego zespołu tak, aby wychodzić naprzeciw nowościom kosmetycznym i zmieniającym się potrzebom gości. Właśnie dlatego nasz salon jest jednym z najlepszych SPA na Mazurach. Poza naszymi umiejętnościami, wykorzystujemy też najwyższej jakości kosmetyki Yonelle Medesthetic i kosmetyki Selvert Thermal.

SPA & WELLNESS DECUS AQUAE czynne jest przez 7 dni w tygodniu w godzinach 9.00 - 21.00

REZERWACJE I PYTANIA W RECEPCJI SPA:

tel. +48 (87) 420 66 00
e-mail: spa1@hotelmikolajki.pl

Pielęgnacja twarzy, szyi i dekoltu

Twarz, szyja i dekolt to nie tylko wizytówka naszego zdrowego wyglądu, ale przede wszystkim partie najbardziej narażone na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Hotelowe SPA oferuje innowacyjne rozwiązania w pielęgnacji tych wrażliwych i delikatnych miejsc. Wykorzystujemy jedne z najlepszych kosmetyków dostępnych w Day SPA w Mikołajkach – to dzięki ich aktywnym składnikom, penetrującym głębokie warstwy skóry, twarz i dekolt nabierają delikatności i blasku.

Poznaj naszą ofertę zabiegów, masaży oraz rytuałów

SPA Menu

Pielęgnacja ciała

Skóra na całym ciele wymaga profesjonalnej opieki kosmetycznej dostosowanej do jej potrzeb i charakteru. Salon SPA w Hotelu Mikołajki zapewnia kompleksowe nawilżenie, odżywienie, regenerację, relaks i aromaterapie – wszystko dzięki pionierskim zabiegom dobieranym indywidualnie przez zespół specjalistów. Masaże, peelingi, nowoczesne koncepcje anti-aging i kosmetyczne rytuały przywrócą skórze koloryt, elastyczność, zdrowie i świeżość.

Poznaj naszą ofertę pakietów pobytowych SPA z wyżywieniem oraz programem zabiegów

PAKIETY POBYTOWE SPA

Świat masaży

Nasz salon SPA w Mikołajkach oferuje szeroką gamę masaży odprężających, regenerujących, leczniczych i orientalnych. Pielęgnacja skóry w hotelowym SPA jest uzupełnieniem rozkosznego wypoczynku, jaki gwarantuje lokalizacja i standard Hotelu Mikołajki. Naszą specjalnością jest autorski Masaż Decus Aquae, który pobudza zmysły, odżywia i wycisza.

Zapraszamy do obejrzenia galerii

Nasza profesjonalna kadra zadba o każdy detal zabiegu, a widok spokojnej tafli jeziora przyniesie ukojenie po długim dniu

Zobacz również

Hotel SPA z basenem nad jeziorem - Mazury | Hotel Mikołajki***** Zadzwoń do SPA