Hotel Mikołajki
1920

Lokalizacja

Hotel na Ptasiej Wyspie

Mazury to świetny pomysł na odpoczynek o każdej porze roku – Mikołajki pozwalają odpocząć od miejskiego zgiełku i zrelaksować się w bliskim otoczeniu natury. Ta słynna miejscowość żeglarska, której wizytówką jest Mazurski Park Krajobrazowy, nazywana często Sercem Mazur, mieści jeden z najbardziej ekskluzywnych hoteli na Mazurach.
Położony na Ptasiej Wyspie Hotel Mikołajki***** oferuje pięciogwiazdkowy standard w najlepszym guście. Goście mogą zatrzymać się w jednym z ponad 100 najbardziej luksusowych i komfortowych apartamentów i pokoi na Mazurach. Piękny widok z okna i przeszklonych tarasów to w krainie tysiąca jezior oczywistość, ale oazą spokoju i komfortu może być tylko miejsce szczególne.
Jeśli szukasz noclegu na Mazurach, skieruj poszukiwania na komfortowy hotel w Mikołajkach, a następnie odkryj ofertę jedynego takiego hotelu na wodzie – Hotelu Mikołajki.

Zapraszamy do obejrzenia galerii

Relaks w otoczeniu natury

Lokalizacja naszego obiektu pozwala na doskonały wypoczynek, regenerujący siły witalne i duchowe. Bliskie otoczenie przyrody oraz relaksujący szum wody umożliwiają w ciszy i spokoju napawać się urokiem natury. Urlop na Mazurach pozwala również na aktywność fizyczną. Bezpośrednie położenie nad jeziorem to zachęta do spróbowania swoich sił w kajakarstwie, żeglowaniu czy innych sportach wodnych.

Odległość hotelu od Warszawy to tylko 192 km, odległość od Gdańska to 218 km.

Port Lotniczy "Olsztyn - Mazury"

Położenie Hotelu Mikołajki***** niespełna 70 km od Portu Lotniczego “Olsztyn – Mazury” w Szymanach sprawia, że tak wyjątkowe miejsce stało się dostępne dla każdego turysty nawet tego z najdalszych zakątków Europy. Położone w sercu regionu lotnisko to nowoczesny, międzynarodowy port z pełną infrastrukturą przygotowaną do obsługi samolotów pasażerskich poruszających się zarówno w trybie rejsowym i czarterowym.

Zapraszamy do obejrzenia galerii

Samolotem na Mazury

Lotnisko jest miejscem przyjaznym ruchowi General Aviation tj. posiadaczom i użytkownikom prywatnych samolotów. Do ich dyspozycji jest pas startowy oraz pełna obsługa naziemna i infrastruktura Portu. Do dyspozycji wszystkich podróżnych dedykowany jest komfortowy terminal z doskonałym zapleczem dla pasażerów, uwzględniając strefy restauracyjne i wypoczynkowe oraz kojącą architekturę i wystrój nawiązujący do lokalnej stylistyki.

Więcej informacji na temat lotniska i realizowanych za jego pośrednictwem połączeń lotniczych sprawdzić można pod poniższym linkiem

port-lotniczy-olsztyn-mazury-logo

Zobacz również