Hotel Mikołajki

Dla dzieci

Hotel Mikołajki w swojej ofercie posiada również atrakcje dla dzieci. Wśród nich znajduje się sala zabaw z grami multimedialnymi oraz zabawkami przystosowanymi do różnych grup wiekowych, plac zabaw na świeżym powietrzu i brodzik dla dzieci w strefie basenowej. Hotel pomaga także w zorganizowaniu opieki dla dzieci, a w przypadku grup czy świątecznych pakietów pobytowych przygotowuje różnorodne zajęcia tematyczne z animatorami.

Kącik Malucha

Miejsce pełne kolorowych zabawek, gdzie króluje dmuchana trampolina. Każdy maluch znajdzie tu kredki i kolorowanki, a trochę starsze dzieci będą mogły spróbować swoich sił w multimedialnych grach zręcznościowych – dzięki dwóm konsolom Xbox.

Podczas świąt i długich weekendów kiedy w hotelu obowiązuje oferta specjalna (pakiet pobytowy z programem atrakcji) w Kąciku Malucha czekać będą wykwalifikowane opiekunki z bogatym pakietem animacji dostosowanym do wieku pociech.

Uprzejmie informujemy, że w przypadku Gości nie korzystających z pakietu, który zawiera usługi animacji dla najmłodszych, za wejście do Kącika Malucha w trakcie animacji obowiązuje opłata w wysokości 20zł/dziecko/dzień.

Kącik Malucha jest miejscem aranżowanym i zastrzegamy sobie prawo do zmiany jego lokalizacji lub ograniczenia jego dostępności w pewnych terminach.

Zewnętrzny plac zabaw

Kto chciałby spędzać czas w pokoju, jeśli na zewnątrz piękna pogoda? Mieszczący się przy części konferencyjno-bankietowej na półwyspie, Zewnętrzy Plac Zabaw to idealne miejsce do zabawy w ciepłe letnie dni. Placyk wyposażony jest w ślizgawkę, bujawki i rakietę do wspinaczki, a dzięki ogrodzeniu zapewnia bezpieczeństwo bawiącym się tam dzieciom.

SPA dla najmłodszych

Strefa Basenowa Hotelu to także miejsce wyjątkowo przyjazne dzieciom. Dla naszych najmłodszych Gości przygotowany został brodzik z odpowiednio cieplejszą wodą, wyposażony w kolorową ślizgawkę w kształcie słonia.