Hotel Mikołajki
1680

Konferencje, szkolenia, eventy

#jesiennapromocja na Wyspie

Jesień na Mazurach to przede wszystkim niesamowita sceneria, tym bardziej piękniejsza, jeżeli podziwiana jest prosto z hotelowego pokoju znajdującego się na środku jeziora Mikołajskiego na Wyspie. Przeszklony, wiszący ok 1,5 m nad taflą jeziora tunel, łączący Półwysep z Wyspą potęguje doznania serwując zapierający dech w piersiach widok na Cichą Zatokę, malownicze Mikołajki oraz bogaty w iluminacje most. To wszystko w towarzystwie rewelacyjnej kuchni, profesjonalnej obsługi  oraz nowoczesnych sal konferencyjnych gwarantuje sukces firmowego spotkania zorganizowanego w naszym obiekcie.

Tylko teraz organizując spotkanie w PAŹDZIERNIKU lub LISTOPADZIE masz szansę skorzystać z bardzo atrakcyjnych warunków.

Złóż zapytanie do Działu Sprzedaży pytając
o #jesiennąpromocję, a otrzymasz atrakcyjną ofertę przygotowaną na miarę Twoich potrzeb. Zorganizuj jesienne spotkanie i przekonaj się o atrakcyjności Hotelu Mikołajki!

Konferencje na Mazurach

Konferencja na Mazurach to nie tylko alternatywna oferta dla Twojego biznesu. To możliwość połączenia celów biznesowych z integracją, to okazja do połączenia pracy i odpoczynku oraz regeneracji w otoczeniu pięknej przyrody i jezior. Jeśli szukasz komfortowego hotelu w Mikołajkach na konferencję, szkolenie, czy imprezę integracyjną zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą i kreatywną ofertą.

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami uatrakcyjnienia organizowanego w Hotelu Mikołajki wydarzenia.

Atrakcje konferencyjne
Regaty na Jeziorze Mikołajskim

Eventy i integracje na Mazurach

Hotel Mikołajki***** to uznane przez klientów biznesowych miejsce na integrację, szkolenie, event i wszystkie inne wydarzenia dla firm dostosowane do indywidualnych potrzeb. Hotel oferuje przestrzenne sale konferencyjne z możliwością ich łączenia i z nowoczesnym wyposażeniem technicznym. To właśnie u nas odbywają się najciekawsze prezentacje produktów, najlepsze imprezy integracyjne na Mazurach i niezapomniane spotkania, łączące biznes z integracją.

 

Szkolenia na Mazurach

Trzy przestronne sale konferencyjne o całkowitej powierzchni 350m2 połączone zostały systemem ruchomych ścian, dzięki czemu mają nieograniczone możliwości adaptacji. Dodatkowym pomieszczeniem, sąsiadującym z nimi, jest obszerne lobby. Sale można połączyć razem z restauracją tworząc salę bankietową o powierzchni 640 m2. Sale konferencyjne zaprojektowane zostały tak, aby stworzyć bezpośrednie wejście z zewnątrz co ułatwi poruszanie się uczestnikom spotkania i zapobiegnie błądzeniu w gąszczu korytarzy.

Wszystkie sale są klimatyzowane i wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny. Cały obiekt znajduje się w zasięgu bezpłatnego bezprzewodowego Internetu Wi – Fi.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią REFERENCJI

Możliwości konfiguracji

S / M / T 110 110 34 30 30/36 44 30/36 - -
S + M 220 220 72 60 54 68 54 220 -
S + M + T 330 330 116 90 76 92 76 330 -
R 250 - - - - - - 250 168
R + T 360 - - - - - - 360 264
R + T + M 470 - - - - - - 470 336
R + T + M + S 580 - - - - - - 580 420