Hotel Mikołajki
1680

Konferencje, szkolenia, eventy

Konferencyjny KWIECIEŃ korzyści na Ptasiej Wyspie

Wiosna na Mazurach to przede wszystkim niesamowita sceneria, tym bardziej piękniejsza, jeżeli podziwiana jest prosto z hotelowego pokoju znajdującego się na środku jeziora Mikołajskiego na Ptasiej Wyspie. Przeszklony, wiszący ok 1,5 m nad taflą jeziora tunel, który łączy Półwysep z częścią noclegową na Wyspie potęguje wizualne doznania serwując zapierający dech w piersiach widok na Cichą Zatokę oraz panoramę malowniczych Mikołajek. To wszystko obok rewelacyjnej kuchni, profesjonalnej obsługi  oraz nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych gwarantuje sukces każdego firmowego spotkania zorganizowanego w naszym obiekcie.

Organizując spotkanie w KWIETNIU w ramach akcji promocyjnej czekają na Ciebie następujące korzyści:

– atrakcyjne ceny zakwaterowania,
– kolacja serwowana już od 55 zł netto/os.,
– lunch serwowany już od 55 zł netto/os.,
– przerwa kawowa już od 15 zł netto/os.,
– sala konferencyjna wraz ze sprzętem audiowizualnym GRATIS (dla grup 15 osób i więcej)
– sala konferencyjna wraz ze sprzętem audiowizualnym 50% rabatu (dla grup do 14 osób)
– parking GRATIS

Złóż zapytanie do naszego działu sprzedaży pytając o „Konferencyjny KWIECIEŃ korzyści na Ptasiej Wyspie”, a otrzymasz atrakcyjną ofertę przygotowaną na miarę Twoich potrzeb.

Nr tel. +48 87 420 60 31
Adres email: grupy@hotelmikolajki.pl

Zorganizuj spotkanie w Hotelu Mikołajki*****, a przekonasz się jak ogromne wrażenie zrobi to miejsce na Twoich Gościach!

Konferencje na Mazurach

Konferencja na Mazurach to nie tylko alternatywna oferta dla Twojego biznesu. To możliwość połączenia celów biznesowych z integracją, to okazja do połączenia pracy i odpoczynku oraz regeneracji w otoczeniu pięknej przyrody i jezior. Jeśli szukasz komfortowego hotelu w Mikołajkach na konferencję, szkolenie, czy imprezę integracyjną zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą i kreatywną ofertą.

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami uatrakcyjnienia organizowanego w Hotelu Mikołajki wydarzenia.

Atrakcje konferencyjne

Eventy i integracje na Mazurach

Hotel Mikołajki***** to uznane przez klientów biznesowych miejsce na integrację, szkolenie, event i wszystkie inne wydarzenia dla firm dostosowane do indywidualnych potrzeb. Hotel oferuje przestrzenne sale konferencyjne z możliwością ich łączenia i z nowoczesnym wyposażeniem technicznym. To właśnie u nas odbywają się najciekawsze prezentacje produktów, najlepsze imprezy integracyjne na Mazurach i niezapomniane spotkania, łączące biznes z integracją.

 

Szkolenia na Mazurach

Trzy przestronne sale konferencyjne o całkowitej powierzchni 350m2 połączone zostały systemem ruchomych ścian, dzięki czemu mają nieograniczone możliwości adaptacji. Dodatkowym pomieszczeniem, sąsiadującym z nimi, jest obszerne lobby. Sale można połączyć razem z restauracją tworząc salę bankietową o powierzchni 640 m2. Sale konferencyjne zaprojektowane zostały tak, aby stworzyć bezpośrednie wejście z zewnątrz co ułatwi poruszanie się uczestnikom spotkania i zapobiegnie błądzeniu w gąszczu korytarzy.

Wszystkie sale są klimatyzowane i wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny. Cały obiekt znajduje się w zasięgu bezpłatnego bezprzewodowego Internetu Wi – Fi.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią REFERENCJI

Możliwości konfiguracji

S / M / T 110 110 34 30 30/36 44 30/36 - -
S + M 220 220 72 60 54 68 54 220 -
S + M + T 330 330 116 90 76 92 76 330 -
R 250 - - - - - - 250 168
R + T 360 - - - - - - 360 264
R + T + M 470 - - - - - - 470 336
R + T + M + S 580 - - - - - - 580 420